Wielu DJ-ów oferuje obsługę imprez okolicznościowych. Miksowanie zza konsolety powoli przestaje być wyłącznie domeną klubów muzycznych organizujących imprezy dla młodzieży czy dyskotek, na których królują dźwięki elektroniczne. Dużym zainteresowaniem cieszą się oferty obsługi muzycznej wesel oferowane przez DJ-ów. Młode Pary powoli przestają ulegać presji starszych członków rodziny twierdzących, że brak kapeli muzycznej na weselu to odejście od tradycji i zniszczenie klimatu imprezy.

DJ na wesele Wrocław może zapewnić równie ciekawą oprawę muzyczną, co zespół grający na żywo. Bardzo bogaty repertuar sprawia, że całość wpisze się w gusta muzyczne wszystkich gości, a artystyczne interpretacje znanych hitów na pewno zainteresują nieco młodszych uczestników imprezy.
Wielu Dj-ów zajmujących się obsługą wesel pracuje w parze z wodzirejem. Taki duet jest doskonałym rozwiązaniem. DJ zapewni ciekawe piosenki i zadba o ich miksowanie, a wodzirej stanie się osobą, która poprowadzi imprezę, zaprosi wszystkich gości na parkiet, zachęci ich do zabawy, zajmie się animacjami gier i konkursów w czasie oczepin.