Fotel uszak to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych modeli, które są aktualnie dostępne na rynku. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ uszak nie tylko zachwyca swoją wygodą, ale również i niebanalnym charakterem oraz oryginalnym wyglądem. Uszaki to również elastyczne meble, które są w stanie dopasować się do niemalże każdego rodzaju aranżacji. Zastanawiasz się, czy uszak sprawdzi się również w Twoim wnętrzu? Sprawdź, jak prezentują się tego rodzaju meble w trzech różnych aranżacjach: stylu skandynawskim, stylu retro oraz stylu glamour.

Na stronie fotel.pl dostępna jest szeroka oferta różnorodnych uszaków w oryginalnym stylu. Fotele, które tam znajdziesz odpowiadają wszystkim aktualnie panującym trendom, zachwycają oryginalnym designem oraz pochodzą od topowych producentów mebli z całego świata. Dodatkowo, strona zachęca do użytkowania poprzez swój przejrzysty interfejs oraz liczne filtry ułatwiające szukanie dokładnie tego, czego potrzebujesz.

Fotel uszak w stylu skandynawskim

Fotel uszak chyba każdemu z nas najbardziej kojarzy się ze stylem skandynawskim. To mebel o łagodnych kształtach i prostej budowie, dlatego tak dobrze wpisuje się w ideę tego stylu. Dodatkowo, wiele uszaków wspiera się na drewnianych nogach, a przecież naturalne materiały to coś, czego nie może zabraknąć w stylu skandynawskim. Warto również wspomnieć, że uszaki pokryte są różnorodnymi tkaninami, a te jasne prezentują się wręcz doskonale.

Fotel uszak w stylu retro

Uszak to również idealne uzupełnienie aranżacji w stylu retro. Uszaki już od zamierzchłych czasów uświetniają nasze wnętrza, dlatego nie mogło ich również zabraknąć tam. Bordowy uszak, uszak w paski bądź uszak w kolorze butelkowej zieleni, to idealna propozycja dla stylu retro.

Fotel uszak w stylu glamour

Uszaki to również idealna propozycja dla stylu glamour. Tam najlepiej sprawdzają się uszaki pokryte welurową tkaniną bądź te z pikowaną tkaniną. Diamenty bądź drapieżne wzory również wskazane.