Jeżeli z przygotowywanego aktualnie wesela pragniemy mieć fantastyczne pamiątki, a na pewno o nich marzymy, bardzo możliwe, iż udało nam się już wybrać jakiegoś fotografa ślubnego. Martwi nas jednak ilość pieniędzy, jaką mu później zapłacimy, dlatego też nie do końca jesteśmy do niego przekonani. Tańszym fotografem na pewno będzie ktoś z naszych znajomych. Możemy poprosić go o taką przysługę, jeżeli tylko znamy jego pasje i zainteresowania.

Niejeden, najbardziej profesjonalny i wyjątkowy Fotograf ślubny Wrocław kompletnie nie przykłada się do swojej pracy. Wie, że i tak będzie zdobywał później klientów, zatem nie musi dbać o każdego z nich. Zatrudniając osobę, którą dobrze znamy, mamy tą gwarancję, że ona zrobi wszystko, aby nas usatysfakcjonować. Przypilnujmy jedynie tego, by przy okazji nie rezygnowała ona z zabawy na naszej uroczystości. Zdjęcia są ważne, ale nie najważniejsze.

Oczywiście nawet osobie znajomej możemy zaproponować pewne pieniądze za taką obsługę fotograficzną. Najprawdopodobniej i tak ona ich nie weźmie.