Paradise Cracked

Przez wiele lat ludzkość cierpiała z powodu przeludnienia i nadmiernej degradacji środowiska naturalnego. Tak było, do czasu gdy największe umysły Niebieskiej Planety stworzyły Cyber Mózg (CyberBrain). Wynalazek ten pozwolił ludziom odpowiedzieć na wszystkie nurtujące ich pytania. Rozwiązał wszelkie globalne konflikty i obrócił ziemskie życie w raj. Maszyny zaczęły królować w życiu ludzi, komputeryzacja i technicyzacja społeczeństwa sięgnęła zenitu.
Nic nie jest jednak idealne. Dobrobyt spowodował zastój intelektualny, brak nowych wynalazków, gdyż wszystko, co było, pasowało ludziom jak najlepiej. Przyrost naturalny całej planety zaczął drastycznie maleć. Rzeczywistość wirtualna zacierała w ludziach umiejętność myślenia. Na świecie działo się coraz gorzej. Edukacja była na żałosnym poziomie i ludzkości zaczęło grozić wymarcie. Wtedy to Cyber Mózg zdecydował się na kolejny eksperyment.

Grę zaczynasz jako młody hacker, który właśnie włamał się do strefy najpilniej strzeżonych informacji Cyber Mózgu. W chwilę po tym, do jego drzwi puka oddział policji i rozkazuje mu wyjść.. W tym miejscu do gry wkracza gracz, sterując następnymi poczynaniami młodziana.
Paradise Cracked to połączenie gry RPG z elementami rozgrywki taktycznej

A oto informacje o grze, które przedstawił jej wydawca – firma Buka Entertainment

Najwyższych lotów połączenie gry typu RPG i taktycznej rozgrywki
Zapierające dech w piersiach przygody młodego hackera i jego przyjaciół w świecie cyberpunk i globalnej komputeryzacji
Liczne nawiązania do filmów „Blade Runner”, „Matrix” i „Ghost In The Shell”, które stały się inspiracją do powstania tej gry
Zaawansowany kod gry, oferujący w pełni trójwymiarowe środowisko gry, doskonałej jakości efekty wizualne i dynamiczną pracę kamery. Wszystko na skalę nie spotykaną dotychczas w tego typu grach
Ogromna różnorodność broni i amunicji i innych akcesoriów bojowych
Możliwość wszczepiania głównemu bohaterowi cybernetycznych wstawek, zwiększających jego umiejętności
Nielinearny scenariusz gry
Realistyczny model fizyki zaimplementowany w grze
Możliwość gry w trybie multiplayer poprzez modem i sieć LAN

Zapowiada się ciekawa i nowatorska gra. Zobaczymy, ile z tych zapowiedzi okaże się prawdą.