O nas

Położony w samym centrum miasta wśród zieleni drzew Park Club to nie tylko miejsce odpoczynku od miejskiego zgiełku. To miejsce, w którym każdy znajdzie coś nie tylko dla ciała ale i dla duszy. Koncerty na żywo muzyki klasycznej, jazzowej, bluesowej, a także innych, wystawy artystyczne na stałe zagoszczą w Park Club. Ponadto pragniemy przy współpracy z miastem stworzyć w parku Witosa nie tylko miejsce przyjazne dla młodych ludzi, ale dla rodzin z dziećmi, a także osób starszych. Atrakcji sportowe, ścieżki zdrowia, miejsca przystosowane do joggingu i aktywnego spędzania czasu wolnego. Ponadto na terenie parku powstaną miejsca przyjazne najmłodszym mieszkańcom Bydgoszczy, nie tylko place zabaw ale kącik artystyczny, gdzie każde dziecko będzie mogło rozwijać swój talent świetnie się przy tym bawiąc.

Park Club poza doskonale wyposażonym barem i kawiarnią proponuje Państwu skosztowania potraw kuchni egejskiej i śródziemnomorskiej opartej na oryginalnej recepturze.

Pragniemy stworyć ponadto doskonałe miejsce dla ludzi biznesu, którzy chcą w ciszy i przyjaznej atmosferze chcą prowadzić swoje interesy i spotykać się ze swoimi partnerami biznesowymi. Każdego miesiąca odbywać się będą spotkania z cyklu Business Mixer dla ludzi biznesu z naszego regionu, które stanowić będą integralną część Park Clubu, dając szansę na poznanie potencjalnych partnerów w ramach Business Clubu. Inicjatywa ta ma na celu zoptymalizowanie potencjału i możliwości biznesmenów. Business Mixer to cykliczne spotkania businessowe prowadzone w spokojnej atmosferze cocktail eventów, podczas których będą Państwo mięli możliwość usłyszenia światowej sławy muzyków jazzowych i nie tylko. Ponadto Park Club pragnie zaprosić Państwa do udziału w turniejach tenisa ziemnego w ramach programu „Biznes po godzinach”.

W ramach Park Clubu będziemy organizować weekendowe zajęcia dla dzieci. Na stałe zagoszczą w repertuarze sobotnie spotkania między godziną 9-11 mające na celu naukę gry na instrumentach muzycznych oraz atrakcyjne w swej formie lekcje śpiewu. W każdą niedzielę pomiędzy 9-11 odbywać się będą zajęcia z zakresu sztuk plastycznych oraz te kształtujące od najmłodszych lat dobre nawyki z zakresu ochrony środowiska. W każdy weekend w Park Clubie będziemy organizować otwarte dla szerszej publiczności koncerty. Wsoboty o godzinie 11 z muzyką F.Chopina na żywo, natomiast w niedzielę, o tej samej porze z szeroko rozumianą muzyką klasyczną. Wszystkie te eventy organizowane będą przy współpracy z uczniami bydgoskiej Szkoły Muzycznej.

To także miejsce, które dysponuje salą bankietową, która przeznaczona będzie na wyjątkowe eventy.

słowa kluczowe: club kameleon, maximus club bydgoszcz, pub bydgoszcz praca, witosa bydgoszcz, club events